O mně

Jmenuji se Amon (jako Bůh života), oficiálně Dareba a pocházím z Obory u Tachova, z chovatelské stanice DaKaM (myslím, že je to jedna z nejlepších stanic a jsem rád, že jsem z DaKaMu).

Na světě jsem od 30.3.2010, takže zatím štěňátko:)

Jsem aktivní pes, mám rád dlouhé procházky a lítání po lese, to mě fakt baví, v tom jsem neúnavný. Taky miluju ostatní psy a vydržím si s nimi hrát tak dlouho, dokud oni mají sílu, protože já ji mám pořád.....

Pokud jsem doma, tak mám rád na hraní pet lahve, jednak se dají pěkně mačkat, jednak dělají pěknej rámus a mají víčka tak akorát pro mě. Další mou oblíbenou hračkou je plyšový lemur, tu mám už od malička, rád ho tahám.

V jídle jsem pěkně vybíravý, páničkové se mi ale snaží  dávat granule, už mi koupili třetí druh, tak je teď chvíli jím, ale musí mi to pokapat aspoň olejem z tuňáka.

Před týdnem jsem se vrátil ze setkání strakáčů, bylo nás tam 50, pro mě zatím největší životní zážitek - furt jsme si spolu hráli, lítali, no paráda. Moc se to líbilo i mým páníčkům. Vyhrál jsem tam pohár za NEJ strakáče, což nikdo z mé smečky nečekal, ale byli jsme všichni tři moc rádi:)

 

 Můj rodokmen

Deryl Červený muškát
Emánek Tabat
Cipísek Tabat
Alpinka Tabat
Bělka Libachar
Argo Stříbřecký rybník CS
Dazuli Lovu zdar CS
Atina z Luční ulice
Idol Tabat
Ago Červený muškát
Elegance Tabat
Bessie ze Strakaté rokle
Elegán Prosmycký dvůr
Aska z Kraje krkavce