Kniha návštěv

Datum: 03.06.2011

Vložil: Amon Dareba Dakam

Titulek: ahoj Ajko a páničkové

Všichni Vás po čase moc zdravíme. Na výstavě jsem nakonec nebyl, měl jsem vleklé zdratovní problémy, tak jsem nemohl jet, ještě teď chodím na veterinu na doléčení (objevily se mi takové bílé flíčky kolem očí a doktoři si s tím vůbec nevěděli rady, jestli je to od alergie, štítné žlázy nebo od nějakého záškodníka v tělě. Vystřídal jsem tři veterináře, až u tohohle posledního máme úspěchy a vypadá to, že se brzo uzdravím, už bylo na čase... Takže na výstavu jsem kvůli těm flíčkům nemohl jet, takže moje kariéra se zatím nekonala:)
Mám pro vás dobrou zprávu - už se připravuje druhé strakaté setkání, bude to v půlce srpna, mrkněte na https://www.setkanistrakacu.ic.cz/ už se dá i přihlašovat. My doufám pojedeme, tak se těším, že se uvidíme!!!! zdravím všechny Amonetka:)

Datum: 25.07.2011

Vložil: Ajka

Titulek: Re: ahoj Ajko a páničkové

Morava zdraví Čechy.:-) No my jsme nakonec do té Boleslavy nejeli taky. Ajka nám začala týden před výstavou hárat, takže byl u nás stav obezřetnosti...Na II. sraz strakáčů už jsme přihlášeni a moc se těšíme. Vzhledem k tomu, jak probíhá letošní léto, jen doufáme, že počasí bude OK. V září tedy na shledanou a mějte se pěkně. Ajka a spol.

Datum: 28.04.2011

Vložil: Ajka alias Azalka ze Studnic

Titulek: Ahoj....

Tak po delší době zdravíme. Jako správná "baba" jsem zvědavá, jak jsi uspěl u páničků s tou výstavou v Mladé Boleslavy? Zúčastníte se? My se tam chystáme. A co v psí školce? Dělá pokroky? pozdravuj páničky a měj se...

Datum: 13.10.2010

Vložil: Ajka alias Azalka ze Studnic

Titulek: pozdrav

Ahoj kamaráde, moc Ti děkuji za vzkaz na stránkách. Potěšil. Tvé stránky jsou taky pěkné. :-) No a stím srazem....zkus přemluvit páníčky (rada: Andělský pohled zabírá vždy), aby Tě přihlásili na výstavu. My rádi jezdíme do Mladé Bolestavi, potkáš tam hodně strakatých kamarádů a je tam úžasný travnatý areál na skotačení. Měj se pěkně, užij si ještě posledního sluníčka a vyřiď páníčkům pozdravy od mých páníčků...........A+T+M

Datum: 13.10.2010

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: pozdrav

Hele Ajko, víš že máš zákaz chodit na PC když nejsme doma! No počkej až přijdu z práce bude domácí vězení a minimálně týden žádný prasečí ouška.
T.

Datum: 14.10.2010

Vložil: Amon

Titulek: Re: Re: pozdrav

To domácí vězení si vůbec nezaslouží, jsem rád, že se mi ozvala a tak hezky mi napsala..

Datum: 14.10.2010

Vložil: Amon

Titulek: Re: pozdrav

Ahoj Ajko a páníčkové, jsem rád, že jste se ozvali. S tou Mladou Boleslaví to asi dopadne, protože si představte, že v neděli, když už jste nebyli na srazu byla soutěž, jako taková výstava na zkoušku a já jsem to vyhrál, nejdřív za štěňátka a pak ze všech zúčastněných, tak mám doma na poličce malý pohár:) Paničku to dost chytlo a furt mě a pána přemlouvá, ať chodíme na ty výstavy taky a vypadá to, že to asi dopadne:)) Jen se musím naučit prý poslouchat do té doby, protože to mi pořád nejde. Měj se taky krásně a těším se, až se zase s tebou a páničky všichni potkáme:)

Datum: 20.10.2010

Vložil: Ajka alias Azalka ze Studnic

Titulek: Re: Re: pozdrav

Ahoj, to je super zpráva! A s tím posloucháním si nic nedělej. Mě to taky moc nejde:-) Pozdravuj páničky a měj se pěkně....

Datum: 20.10.2010

Vložil: Amon

Titulek: Re: Re: Re: pozdrav

Přihlásili mě do psí školky, prý tam to poslouchání spraví:)))) Taky pozdravuj své páničky a zase se ozvi, budu rád:)

Přidat nový příspěvek